Bezpečnostní a antivirové řešení produkty společnosti ESET


Neprůstřelná ochrana

Užijte si to nejlepší, co internet nabízí, s vědomím, že jste vy i vaše zařízení chráněni. Vyberte si nejvhodnější produkt z nabídky společnosti Eset pro domácnosti a firmy do 4 PC. Pro firmy nad 4 počítače Vám rádi vypracujeme individuální nabídku. V naší prodejně Vám poradíme s výběrem nejvhodnější ochrany Vašeho počítače, tabletu či mobilního telefonu. Poptávku nám můžete zaslat také prostřednictvím níže uvedeného formuláře, prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

Přehled produktů ESET pro domácnosti

Zakoupený produkt společnosti Eset Vám v naší prodejně zdarma nainstalujeme do Vašeho zařízení. Budeme Vás včas kontaktovat před uplynutím platnosti zakoupené licence a v případě Vašeho zájmu o její prodloužení zajistíme vše potřebné. V naší prodejně Vám také zajistíme bezplatnou aktualizaci antivirové ochrany na nejnovější verzi.

Proč zvolit placenou antivirovou ochranu?

Od free antivirové ochrany nemůžeme očekávat zcela komplexní a plnohodnotnou antivirovou ochranu, která opravdu spolehlivě zajistí, kromě jiného, bezpečnost Vašich dat, soukromých údajů, bankovních operací, dostatečně častou aktualizaci virové databáze atd. atd. a to jak v počítači, tak i v tabletu či mobilním telefonu, kde navíc existují další hrozby spojené se zneužitím registračních či placených sms zpráv apod. Často jen stačí informovat se o tom, jaké konkrétní funkce free antivir nabízí a jaké ne. Rozhodnutí zvolit placenou antivirovou ochranu může také podpořit snížení rizika výše nákladů souvisejících s eventuálním odvirováním Vašeho zařízení, která může převýšit investici do placené antivirové ochrany. A také vědomí snížení hrozby dlouhodobého zneužití Vašich dat, soukromých údajů, bankovních účtů apod. Placené antivirové systémy také nabízí další zajímavé funkce jako např. Anti-Theft apod.

Mně se to stát nemůže

"Mně se to stát nemůže" bývá poslední věta před ztrátou dat, reputace, soukromí, počítače mobilu,... Zaměstnanci společnosti ESET software v Praze připravili scénáře a natočili ukázky rizikového chování uživatelů při práci na Internetu a v reálném světě. ESET Expert v závěru každého z videí poskytne užitečnou radu.

Potřebujete pomoci s výběrem?

Nechte nám kontakt, ozveme se Vám zpět. Kdy se Vám to hodí?

Nebo se u nás stavte

U Nádraží 1140/II, Jindřichův Hradec

Po - Pá 9:00 – 17:00
Telefon: 384 325 158

Proč zvolit službu regionálního poskytovatele JHComp s.r.o.

Tváře, které znáte

Při řešení problémů nemusíte komunikovat s „anonymními“ pracovníky firmy z jiného, často vzdáleného místa

Sídlíme v J. Hradci

V případě potřeby s námi své problémy můžete vyřešit osobně přímo v Jindřichově Hradci

Jsme patrioti

Zaměstnáváme pracovníky z regionu kde působíme, využitím našich služeb podpoříte místní občany, regionální ekonomiku.

Jde o čas a profesionalitu

Sídlíme v Jindřichově Hradci, v případě potřeby dokážeme být u Vás dříve než konkurence. Tým našich techniků se pravidelně vzdělává, aby zajistil perfektní servis, který si zákazníci zaslouží.

Na pověsti záleží

Žijeme mezi Vámi, záleží nám na Vaší spokojenosti a naší pověsti. Slušné chování a dobré jméno naší společnosti jsou pro nás důležité, děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Firma s tradicí a budoucností

V regionu působíme již od roku 2002, známe dobře místní podmínky a zvyklosti. Komunikační síť neustále modernizujeme a zvyšujeme její kapacitu a spolehlivost a budeme v tom i nadále pokračovat.