Tarify Plus+ jhc-plus

Nové tarify Plus+ přináší zákazníkům bonusové nadstandardní služby. Tarify Plus+ zajišťují zvýšenou péči o zákazníka nad rámec běžných podmínek obvyklých na trhu.


Rychlejší služby, extra péče s tarify Plus+

Zkrácená reakční doba

Zahájení řešení poruchy denně v době od 7:00 do 24:00, do 6 hodin od nahlášení zákazníkem. (Obvyklá doba je u většiny poskytovatelů do 48 h).

Servis a doprava zdarma

Veškeré servisní zásahy na optické či bezdrátové přípojce, včetně servisu vstupního WiFi routeru zákazníka, jsou prováděny zdarma, dopravné v této souvislosti není účtováno. Možnost zrychlené zápůjčky WiFi routeru zdarma. Na ostatní servisní práce u domácích počítačů, notebooků a další výpočetní techniky poskytujeme slevu 30%.

Aktivní monitoring

Kvalita internetové konektivity k zákazníkovi je neustále podrobně monitorována. Poskytovatel k tomuto dohledu přistupuje aktivně a přednostně řeší eventuální závady i bez podnětu zákazníka. Zákazník je o všech zásazích poskytovatele průběžně informován.

Popis služby

Poskytovatel je zodpovědný za dostupnost a kvalitu internetu v místě předání služby, které je uvedeno ve smlouvě. Za správnou funkčnost WiFi routeru zákazníka již poskytovatel neodpovídá a veškerý servis tohoto routeru zákazník zajišťuje na své náklady.

WiFi router je však jednou z nejčastějších příčin problémů s internetovým připojením. Proto v rámci tarifů Plus+ nabízíme také bezplatný servis vstupního WiFi routeru do datové sítě zákazníka.

Schéma rozhraní

Optická síť

JH 20M Optik Ekonomik Plus+
280 Kč
Tarify Ekonomik jsou dostupné po uplynutí 12 měsíců od uzavření smlouvy, po které byla služba bez přerušení využívána.

Nepřehlédněte

  • Zřízení kabelové přípojky v bytě zákazníka zdarma
  • Smlouva na službu připojení do sítě internet bez závazků s výpovědní lhůtou 30 dnů

Další informace

Pro službu připojení do sítě internet tarifem JH 1G Optik je využitá optická přípojka s pasivní technologií PON. Tato optická přípojka musí být v bytě zákazníka zakončena optickým terminálem ONT, který nahrazuje funkci domácího WiFi routeru a je vybaven porty pro LAN 1 Gbps. Optický terminál je zákazníkovi poskytnut po dobu služby do nájmu za cenu 49,- Kč včetně DPH měsíčně.

Pokrytí
a technologie

Připojení optikou po celé trase z bytového domu až do infrastruktury NIX .CZ, bez použití jakýchkoli bezdrátových prvků. Pouze lokality s optickou sítí mimo Jindřichův Hradec jsou do této infrastruktury připojeny licencovaným profesionálním bezdrátovým spojem

Změna tarifu

Mezi jednotlivými tarify lze v průběhu služby libovolně přecházet a to vždy k 1. dni následujícího kalendářního měsíce. 

Bezdrátová síť

JH 20M
Ekonomik Plus+
280 Kč
Tarify Ekonomik jsou dostupné po uplynutí 12 měsíců od uzavření smlouvy, po které byla služba bez přerušení využívána.

Nepřehlédněte

  • Poskytnutí bezdrátové technologie pro připojení do komunikační sítě zdarma.
  • Smlouva na službu připojení do sítě internet bez závazků s výpovědní lhůtou 30 dnů
  • Možnost přerušení služby

Náročnějším firemním zákazníkům nabízíme připojení do sítě internet prostřednictvím samostatných vyhrazených spojů bod-bod s garantovanou internetovou konektivitu dle jejich potřeb. Nabízíme také možnost připojení a vzájemného propojení více přípojných míst se společnou fakturací na určeného odběratele a další pružná řešení přizpůsobená jejich specifickým potřebám.

Pokrytí
a technologie

Připojení je určeno pro rodinné domy a obytné domy, které nejsou připojeny do optické sítě. Připojení je realizováno prostřednictvím klientského modulu, instalovaného na daném domě, který je bezdrátově spojen s vysílačem v páteřní síti poskytovatele.

Změna tarifu

Mezi jednotlivými tarify lze v průběhu služby libovolně přecházet a to vždy k 1. dni následujícího kalendářního měsíce. 

Potřebujete pomoci s výběrem?

Nechte nám kontakt, ozveme se Vám zpět. Kdy se Vám to hodí?

  • Na vámi uvedené údaje zašleme / zavoláme nabídku na Vámi poptávané služby, případně zodpovíme dotazy. Ochrana osobních údajů

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Nebo se u nás stavte

U Nádraží 1140/II, Jindřichův Hradec

Po - Pá 9:00 – 17:00
Telefon: 384 325 158

Proč zvolit službu regionálního poskytovatele JHComp s.r.o.

Tváře, které znáte

Při řešení problémů nemusíte komunikovat s „anonymními“ pracovníky firmy z jiného, často vzdáleného místa

Sídlíme v J. Hradci

V případě potřeby s námi své problémy můžete vyřešit osobně přímo v Jindřichově Hradci

Jsme patrioti

Zaměstnáváme pracovníky z regionu kde působíme, využitím našich služeb podpoříte místní občany, regionální ekonomiku.

Jde o čas a profesionalitu

Sídlíme v Jindřichově Hradci, v případě potřeby dokážeme být u Vás dříve než konkurence. Tým našich techniků se pravidelně vzdělává, aby zajistil perfektní servis, který si zákazníci zaslouží.

Na pověsti záleží

Žijeme mezi Vámi, záleží nám na Vaší spokojenosti a naší pověsti. Slušné chování a dobré jméno naší společnosti jsou pro nás důležité, děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Firma s tradicí a budoucností

V regionu působíme již od roku 2002, známe dobře místní podmínky a zvyklosti. Komunikační síť neustále modernizujeme a zvyšujeme její kapacitu a spolehlivost a budeme v tom i nadále pokračovat.